5">
Konferencián az Audinál
Tanszék: | Dátum: 2016 | 04 | 26 | Írta: Harcsik Béla

Oktatók és fémtechnológia (metallurgia+felülettechnika) szakirányos hallgatók az Audi Hungaria Motor Kft. Kutatási Konferenciáján

A győri Audi Hungaria Motor Kft. meghívására és a Miskolci Egyetem képviseletében, három anyagmérnök hallgatónk is részt vehetett 2016. március 7-én a világ legnagyobb motorgyára által szervezett kutatási konferencián, melyen dr. Török Tamás és Lassú Gábor intézeti munkatársak mutatták be az üzemmel együttműködésben készített legújabb korrózióvédelmi fejlesztési eredményeiket, és hívhatták fel a résztvevők figyelmét a Kémiai Metallurgiai és Felülettechnikai Intézeti Tanszék mindazon kompetencia területeire, melyekre alapozva a járműgyártók és a fémipari üzemek további kapcsolatokat építhetnek ki a kutatócsoportunkkal.

A hallgatóknak az egy napos rendezvény délutánján még a V6 TDI motorok világszínvonalú összeszerelő üzemének megtekintésére is lehetőségük nyílott.

Konferencián az Audinál