2015-02-17 16.50.28">
Üzemi kísérletek az OAM Kft-nél
Tanszék: | Dátum: 2015 | 02 | 19 | Írta: Tibor Kulcsár

A Metallarugiai Intézet igazgatója, Dr. Kékesi Tamás, Dr. Grega Oszkár címzetes egyetemi tanár, valamint Kulcsár Tibor doktorandusz hallgató látogatás tettek az Ózdi Acélművek Kft-nél.

Tárgyalásokat folytattattak Bartha Imre ügyvezető igazgatóval az eddigi jó kapcsolatok elmélyítéséről, melynek során átadtak egy együttműködési megállapodás tervezetet, amelynek egyik lényegi eleme a metallurgiai oktatás gyakorlati hátterének kiszelesítése.

2015-02-17 09.37.09-net

Dr. Kékesi Tamás, Dr. Grega Oszkár, Kulcsár Tibor

Az üzemlátogatások, diplomaterv-feladokat, nyári termelési gyakorlatok mellett szóba került az Ózdi Acélművek Kft bekapcsolódásának lehetősége a duális képzésbe.

Továbbiakban az intézet munkatársai hosszabb időt töltöttek el az acélműben, melynek során az előre kidolgozott kísérleti programnak megfelelően 7 adag üstmetallurgiai kezelését követték nyomon, konzultációt folytattak az acélmű megbízott vezetőével és munkatársaival, annak érdekében, hogy a megfelelő paraméterek változtatásával, hogyan érhető el a szekunder kezelés hatékonyságának növelése.

Üzemi kísérletek az OAM Kft-nél