ZVgBiz2011AA">
Mezzölné Sinka Tünde műhelyvita
Tanszék: | Dátum: 2014 | 10 | 05 | Írta: Harangi Zoltán

A Miskolci Egyetem  Műszaki Anyagtudományi Kar Metallurgiai és Öntészeti Intézet és aKerpely Antal Anyagtudományok és Technológiák Doktori Iskola nevében meghívom: Mezzölné Sinka Tünde SZERKEZETI INHOMOGENITÁSOK CSÖKKENTÉSE GÖMBGRAFITOS ÖNTÖTTVASAK GYÁRTÁSÁNÁL című PhD értekezésének műhelyvitájára 2014. október 10-én 14.30 órára a  Miskolci Egyetem Metallurgiai és Öntészeti Intézet Öntészeti Oktató-Kutató Laboratóriumába (C/2 épület V. hajó, észak 2. emelet)

Az értekezés tézisfüzete itt tekinthető meg.
A meghívó eredeti formájában itt tekinthető meg.

Egyéb, fontos információk:

Egyetemi doktori szabályzat

(6) A műhelyvita szabályai a következők:

a) A műhelyvitát a Tudományági Doktori Tanács megbízásából az illetékes oktatási szervezeti egység szervezi. A műhelyvita vezetője nem lehet a pályázó témavezetője.
b) A műhelyvitán meg kell győződni arról, hogy a doktori munka
ba) hiteles adatokat tartalmaz-e,
bb)az abban foglalt tudományos eredmények a pályázó eredményei-e,
bc) az értekezés a formai követelményeknek megfelel-e,
c) A műhelyvitáról jegyzőkönyvet kell készíteni, amelyben feltüntetik   a jelenlévők névsorát és röviden rögzítik a vitán a b) pontban megjelölt kérdésekről kialakult álláspontot, illetőleg az elhangzott véleményeket.
d) A műhelyvita és annak jegyzőkönyve nyilvános.

Mezzölné Sinka Tünde műhelyvita