item_1369">
VIII. Fazola Fesztivál
Tanszék: | Dátum: 2014 | 09 | 03 | Írta: Harangi Zoltán

Nagy örömünkre szolgál bejelenteni, hogy szeptember 19.-én és 20.-án megrendezésre kerül az immár hagyományosnak számító Fazola-fesztivál . A rendezvény keretében számos érdekes programmal várja a Metallurgiai és Öntészeti Intézet, valamint a Műszaki Földtudományi és a Műszaki Anyagtudományi Kar az ide érkező látogatókat, érdeklődőket. Többek között az első napon  egy szakmai konferencia keretében információt kaphatnak a jelenlévők a karunkon jelenleg folyó kutatásokról, a FORR-ÁSZ projekt helyzetéről, valamint a Miskolc Steel Mills építésének akutális állapotáról, a beruházás előrehaladásáról.

A további programokról itt tájékozódhatnak.

VIII. Fazola Fesztivál